Point Blank Görev Kartı Nedir? | Gamesfrm.com

Point Blank Görev Kartı Nedir?

NicKK

Seviye 4
Üye

Point Blank Görev Kartı Sistemi Nedir?

Her görev kartı destesi, 10 farklı karttan oluşmaktadır. Her bir görev kartını tamamladığınız zaman kazanacağınız ödüller bulunmaktadır. Buna İlave olarak da o desteyi tamamen tamamlarsanız o desteye özel hediyeler sizin olacaktır.

Point Blank Görev Kartı Kuralları Nelerdir?

Bir maç esnasın da görev kartı içerisinde bulunan görevlerin hepsini yapmış olsanız bile, bunun geçerli sayılması için maçı bitirmeniz gerekecektir.

Point Blank Görev Kartları Nasıl Satın Alınır?

Görev kartlarını Profilinize girerek orada bulunan ekran üzerinde bireysel görev sekmesinden satın alabilirsiniz.
İstediğiniz görev kartını seçin ve Satın al tuşuna tıklayın.

system_mission_buying.jpg

Point Blank Görev Kartları Nasıl Silinir?

Eğer tamamlamak istemediğiniz bir görev kartımı bulunmaktadır. Profilinize girerek ekran üzerinde bulunan bireysel görev sekmesinden istemediğiniz görev kartını seçip, Sonrasında sil tuşuna basarak silebilirsiniz.

Point Blank Görev Kartları Çeşitleri Nelerdir?

Eğitim Görev Kartı
Dinazor Eğitim Görev Kartı
İnsan Eğitim Görev Kartı

Taarruz Görev Kartı
İşgal Görev Kartı
Destek Görev Kartı
Komando Görev Kartı
Astsubay Görev Kartı
Subay Görev Kartı

Kıdemli Subay Görev Kartı
Yılbaşı Görev Kartı
Dinazor Temel Görev Kartı
İnsan Temel Görev Kartı
Güçlendirilmiş Dinazor Görev Kartı
Güçlendirilmiş İnsan Görev Kartı

Point Blank Bir Görevi Nasıl Tamamlarım?

Bir görev kartı satın aldınız. Ve Daha sonra o görev kartını seçtiniz. Şimdi sıra kartta yazan görevleri sırasıyla tamamlamaktadır. Bir maça girdiğinizde ekran üzerinde sol üstte durum paneli yer alacaktır. Bu durum panelinde görevler yer alacaktır. Tamamladığınız görevler yeşil renkli olacaktır. Tamamlama yolunda olduğunuz görevlerin renkleri ise sarı olacaktır.

Point Blank Görev Kartı Ödüllerini Nasıl Alırım?

Görev kartı destesinde yer alan kartların tümünü tamamlayarak kazandığınız madalyaları, Ünvan ağacı içerisinde yer alan ilgili ünvanları satın almak için kullanmaktayız. Ayrıca bazı ünvanların size silah ya da ekipman verdiğini unutmayın.