Wolfteam Sniper' da Pro Olmak

Wolfcu

Seviye 5
Üye
Konuyu başlatan #1
Arkadaşlar Wolfteam oynarken sniper modunda sürekli olarak ölüyordum çok adam öldüremezdim araştırdım öğrendim pro oldum. Şimdi sizlerde pro olun.

Şimdi sırayla anlatacağım arkadaşlar;

• Oturduğunuz sandalye masanıza göre mutlaka rahat düzgün bir şekilde oturmalısınız.
  • Bilgisayar masasının üzerinde tırtıklı pürüzlü yüzeyde fare kullanmayın.
  • Mouseniz rahat olsun rahat hareket etsin. Tıklamalarınızı anlık yapsın. Bastığınız an tıklamalıdır.
  • Elinizde bir karekter olsun en azından bir özel versiyon. Hemen ölmemeniz açısından yoksa pro olmaya giderken çok sinir olursunuz.
  • Oyun ayarlarınızdan fare ayarını yükseltin ben 90 ile 100 arası yapıp oynuyorum farenin hızlı olması için bu yapılmalıdır. Oyuna ilk başlarken hemen yükseltmeyin zorlanabilirsiniz. Yavaş yavaş yükseltin.
  • Silah olarak zaitseveniz varsa kullanın. Yoksa stout alın ve aldığınız stoutu güçlendirinki kafadan tek atsın.
  • Sakın ama sakın hiç durmayın. Sağa, sola, zıplayın, çökün hareket halinde olun. Rakibinizin sizi vurması çok zor olacaktır.
  • Yakın mesafeniz de bir insan karakteri varsa sakın sniperla dalmayın hemen tabancanızı alın.
  • Sniperda dürbünü açtıktan sonra kırmızı noktaya odaklanın. Ardından rakibin kafasına isabet alarak tek atın kafaya biraz zor ama yakalayın.
  • Monitörünüz büyük ise biraz uzak tutarak oynayın. Size engel olabilir.
  • Dürbünü açtığınızda rakibinizin kırmızı noktayla kovalamayın. Rakibinizin önüne hareket ettiriniz ki o kaçarken siz sıkınca kafa olsun.
  • Rakibiniz kaçmadan önce siz sezgileriniz ile rakibin kaçacağı yönü tahmin edip ateş edin.

arkadaşlar konu burada bitmiştir.

İyi Forumlar