Apex Legends En iyi Oyuncular | Gamesfrm.com

Apex Legends En iyi Oyuncular

Rohan

Seviye 10
Üye
Apex Legends en iyi oyuncular kim? En iyi atışları kim yapıyor veya hiç olmadık zamanlarda ortaya çıkarak takımını kurtarıyor? Bu yazıda internetin derinliklerinden bulduğum Apex Legends oyuncularının kısa bir listesini yapmak istiyorum. Bu sayede hem takip edilmeye değer yayıncılar tespit etmiş olacağız, hem de iyi oynayan oyunculardan öğrenebileceğimiz bir şeyler var mı göreceğiz.

APEX LEGENDS EN İYİ OYUNCULAR KİM?
Bu kıyaslamayı yapabilmek çok zor. Yani en iyi Apex Legends oyuncusunu seçmek tam anlamıyla mümkün olmuyor. Dünya çapında binlerce profesyonel sporcusu ve yayıncısı olan bir oyunda içlerinden birkaç tanesini alıp buraya eklemek pek de mümkün değil. Her oyuncunun kendine has bir stili ve yeteneği var. Ben seçim yaparken oyuncuların genel anlamda profesyonel davranışlar sergilemelerine ve oyun kabiliyetlerine dikkat ettim. Aksi takdirde youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde dolaşan videolara bakacak olursak herkes en iyi vuruşlarını ve en iyi oynayışlarını sergilediği için içlerinden seçiş yapmak zor olacaktı. İşte Apex Legends en iyi oyuncular sıralaması…

1) SHROUD
Shroud
Youtube’da 4 milyon aboneyi aşan geniş bir kitlesi olan ve hangi oyuna el atsa iyi oynamayı başaran, gerçek adıyla “Michael Grzesiek” Polonya asıllı eski e-spor oyuncusudur. CS:GO ve PUBG’nin ardından elde ettiği refleksler ve bilgi birikimleriyle Apex Legends’in en iyi oyuncuları sıralamasına girmeyi hak ediyor. Çince dilinde yayın yapan youtube kanalı da bulunan oyuncuyu dünyanın her yerinden izleyiciler takip ediyor ve oyunu o kadar iyi oynuyor ki “Shroud gibi oynamak” şeklinde bir deyim bile var.

2) DİZZY
Dizzy

Dizzy
Geçmişte CS:GO takımlarında oynayan ve bu şekilde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Avusturalyalı Dizzy, ikinci Shroud olarak biliniyor. Yayınlarında oldukça ciddi bir duruşu olan ve Twitch yayıncılığını uzun süredir aralıksız sürdüren Dizzy turnuvalarda da başarılı performanslar sergiliyor. Dünya rekorunu bir süre elinde bulunduran oyuncunun bir oyunda tek başına 33 frag yaptığını görebilirsiniz.

3) MENDOKUSAİ
Mendokusai

Mendokusai
Geçmişte Overwatch takımlarında görev almış ancak kariyeri çok uzun sürmemiş olan Lukas Hakansson hali hazırda en çok izlenen Apex Legends oyuncularından bir tanesi. İsveç asıllı profesyonel sporcu bir oyunda tek başına 36 frag yaparak dünya rekorunu da geçen ay kırdı. Kısaca henüz kırılamamış bir dünya rekoru ve binlerce anlık izleyicisi olan bir Apex legends oyuncusundan bahsediyoruz. Bence o da en iyiler arasına girmeyi sonuna kadar hak ediyor.

4) NİNJA
Ninja

Ninja
Hali hazırda dünyanın en büyük youtube kanallarından birine sahip ve Twitch’in en çok izlenen Apex Legends yayıncısı olan Ninja, anlık yüzbinlerce izleyiciye ulaşabilen nadir twitch yayıncılarından bir tanesi. Youtube’da 21 milyon abonesi bulunan Ninja, geçtiğimiz günlerde Apex Legends’in ilk resmi turnuvasının da galiba olmayı başardı. Aşağıda ona ait kısa bir videoyu bulabilirsiniz.

5) FERİT “WTCN” KARAKAYA
Ferit “Wtcn” Karakaya
Listede bir Türk de olmalı diyerek Türkiye’nin en iyi Apex Legends oyuncusunu eklemek istedim. Yerli platformda en iyiler arasında sayılmasının nedeni oyun içinde profesyonelce hareket edebilmesi ve iyi frag yapabiliyor olması.

Bu liste uzar gider… Sizler de iyi atış yapabilen, bol fragli oyunlar ortaya çıkan, profesyonel Apex Legends oyuncuları biliyorsanız yayıncı olmaları gerekmeksizin videolarını veya isimlerini bana iletebilirseniz yazıya ekleyebilirim. Bu sayede hem oyuncular daha geniş kitlelere ulaşabilir hem de bizler iyi oyuncular keşfetmiş oluruz.