Hasat Festivali: Hot Time | Gamesfrm.com

Hasat Festivali: Hot Time

MaviBereLİ

Seviye 9
Üye
Evet arkadaşlar hasat festivali ile gelen bir diğer güzellik ise Hot Time sakın kaçırma sadece 24 saat Hot Time

Yaz sıcağı sona ererken, hot time yeni ısınmaya başlıyor!
7 Eylül, 2022 (Çar) bakım sonrası – 21 Eylül, 2022 (Çar) bakım öncesi
  • %400 Level EXP
  • %100 Beceri EXP
  • %50 Eşya Düşürme Oranı
  • %50 Yaşam Becerisi EXP (Ticaret EXP Hariç)

▶Eşya Düşürme Oranı Etkilerinden Etkilenen İçerikler
Korkuluklar da bu hot time ile daha da iyi oldu!
Eğitim kitaplarını kullanırken %150% EXP kazanın!
7 Eylül, 2022 (Çar) bakım sonrası – 21 Eylül, 2022 (Çar) bakım öncesi

40162b8bf2a20220901115238273.png

Eğitim Kitabı
- Beceri

7c498519e5c20220901115251037.png

Eğitim Kitabı
- Savaş

Hot Time Etkinlik Kuralları
- Bu etkinlik, Olvia ve Sezon sunucuları dahil tüm Black Desert sunucuları için geçerlidir. Ancak Olvia ve Sezon sunucusundaki diğer tüm Level EXP buffı kaynakları etkinlik buffları ile istiflenmeyecektir.
- Etkinlik buffları, görevlerin tamamlanmasından elde edilen Level ve Beceri EXP'yi etkilemeyecek.
- Etkinliğin Level EXP buffı , level 50 altı karakterlere uygulanmayacaktır. Ancak, Beceri EXP buffı yine de geçerli olacaktır.
- Etkinlik EXP buffları, parşömenler, iksirler ve Değerli Paket gibi diğer EXP buff kaynaklarıyla istiflenecektir.
- Bu etkinliğin Hot Time avantajları diğer Hot Time'larla bir araya gelmez ve bu Hot Time etkinliğinin diğer Hot Time etkinliklerine göre önceliği vardır.
- Bu Hot Time başlamadan önce oyuna girdiğinizde, Hot time Arayüzü göstergesi görünmeyecektir, önceki Hot Time efektleri gösterilecektir ancak etkiler bu bildirimde yazıldığı gibi uygulanacaktır. Oyuna yeniden bağlandığınızda Arayüz öğesi gösterilecektir.
- Eğitim Kitabının süresi, bağlantı kesildiğinde veya karakter değiştirirken duraklamaz ve kitabın etkileri sona erene kadar devam eder.
- Etkinliğin içeriği ve süresi, öngörülemeyen durumlar nedeniyle herhangi bir zamanda değiştirilebilir, değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Yapılan tüm değişiklikler bu Etkinlik sayfasında duyurulacaktır.
- Uygunsuz yollarla etkinliğe katıldığınız takdirde diskalifiye edilebilir, hesabınız kısıtlanabilir veya ödülünüz iptal olabilir.
- Etkinlik hakkındaki sorularınızı lütfen [Destek] üzerinden bize iletiniz.
- Bu etkinlik [Black Desert Etkinlik Kuralları] çerçevesinde düzenlenmiştir.